CANON PIXMA G3470 SERİSİ

CANON PIXMA G3470 SERİSİ

CANON PIXMA G3470 SERİSİ

Wi-Fi özelliğine sahip bu hızlı ve kullanımı kolay, yeniden doldurulabilir mürekkep tanklı 3’ü 1 arada yazıcıyla evde baskı maliyetlerinden büyük tasarruf edin.

Hızlı baskılar. BÜYÜK tasarruflar

Wi-Fi özelliğine sahip bu hızlı, uygun maliyetli ve verimli MegaTank yazıcı ile evde belge yazdırırken, tararken ve fotokopi çekerken büyük tasarruf sağlayın. Yeniden doldurulabilir tanklar ve 8.100 adede kadar1 baskı sunan tek bir mürekkep şişesi seti sayesinde çalıştırma maliyetleri kartuşlu yazıcılara kıyasla son derece düşüktür.

CANON PIXMA G3470 SERİSİ

Ultra düşük çalıştırma maliyetleri

Yeniden doldurulabilir, yüksek verimliliğe sahip mürekkep tankları sayesinde yazıcının kullanım ömrü boyunca büyük tasarruf sağlayın. Siyah mürekkeple 6.0002 sayfa (Ekonomi modunda 7.600 sayfa) ve renkli mürekkeple 7.7002 sayfa (Ekonomi modunda 8.100 sayfa) baskı alın.

  • Kolay kullanım1,3 inç net LCD panel ve tek hareketle baskı kafası kurulumu sayesinde günlük kullanım kolaylığı
  • Yüksek hızlı üretkenlikDakikada 11,0 görüntü (siyah-beyaz) ve dakikada 6,0 görüntü (renkli) baskı hızları ile belgelerinizi daha hızlı alın.
  • Evde kolay bakımKullanıcı tarafından değiştirilebilen bakım kartuşu ve mekanik kimlikli sıkma gerektirmeyen mürekkep şişeleri sayesinde kesinti süresini en aza indirin.
  • Kablosuz bağlantıWi-Fi bağlantısı ve PIXMA Cloud Link, Canon PRINT uygulaması, Apple AirPrint ve daha fazlası için destek ile çeşitli cihazlardan sorunsuz baskı alın.
  • Daha fazla medyayla çalışınMıknatıslı kağıda ve mat fotoğraf kağıdına baskı olanağıyla evde yaratıcılığınızı konuşturun.
Ürün Sipariş Formu

    Ziyaretçi Yorumları

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.