CANON PIXMA TR150

CANON PIXMA TR150

CANON PIXMA TR150

Hareket halindeyken çalışın. Hafif ve taşınabilir tasarım, çok yönlü kablosuz bağlantı ve akıllı telefonla kontrol özellikleri sayesinde nerede çalışırsanız çalışın profesyonel sonuçlara kolayca ulaşın.

Dilediğiniz yerden, hareket halinde baskı alın.

Hareket halindeyken baskı almak için taşınabilir ve dayanıklı. Bilgisayar, dizüstü bilgisayar veya akıllı cihazdan kablosuz baskı alabilme özelliği ile kontrolü elinize alın ve A4 boyutuna kadar metin yazdırın veya kenarlıksız fotoğraf baskısı alın. Hızlı sonuçlar için 5 adede kadar şablon kaydedin ve tek bir tuşa basarak yazdırın.

  • Taşınabilir bir yazıcıyla rahatça seyahat edinŞık, hafif ve sağlam olan bu cihaz, hareket halinde çalışma için idealdir. Alanınız küçük mü? Tüm kablolar ve bağlantılar yerden tasarruf sağlamak için tek bir tarafa sabitlenmiştir.
  • Kolay bağlantı imkanından faydalanınCanon PRINT uygulaması, AirPrint (iOS), Mopria (Android) veya Windows 10 Mobile ile kablosuz baskı alın. İnternet yönlendiriciniz yok mu? Kablosuz Doğrudan Bağlantı özelliğine dokunun.
  • Mükemmel kaliteye sahip net baskılarKaranlık alanlarda üstün kalitede canlı baskılar alın. Özel pigmentli siyah mürekkebe sahip hibrit mürekkep net metinler oluştururken boya bazlı renkler 100 yıla kadar albüm ömrüne sahip canlı baskılar sunar1.
Ürün Sipariş Formu

    Ziyaretçi Yorumları

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.