CANON PIXMA TS705A

CANON PIXMA TS705A

CANON PIXMA TS705A

Kompakt, uygun fiyatlı ve üstün bağlantı özelliği sunan bu yazıcı, gösterdiği yüksek performans ile ev veya ofis ortamında kolaylıkla kullanılabilir.Canon’un şimdiye kadar ürettiği en küçük 5 mürekkepli tek işlevli yazıcısının boyutu küçük ancak işlevleri büyüktür. 350 yapraklık yüksek kapasitesi, sorunsuz bağlantısı ve uygun fiyatı ile profesyonel belgeler ve yüksek kalitede fotoğraflar sunar.

Kolay bağlantı

Tek bir düğmeye dokunarak Ethernet’e bağlanın, dizüstü veya masaüstü bilgisayar ya da akıllı cihazınızla bağlantı oluşturun ve Canon PRINT uygulaması, AirPrint (iOS), Mopria (Android) veya Windows 10 Mobile ile baskı alın.

Kesintisiz çalışın

350 yapraklık yüksek düz kağıt kapasitesi ve 2 yönlü kağıt besleme ile kesintisiz yazdırma özelliğinden faydalanın. Mürekkep durumunu bir bakışta görmenizi sağlayan LCD ile mürekkep seviyelerini takip edin.

Yaratıcılığınızı keşfedin

Şimdi yaratıcılığınızı ortaya çıkarın. Çok sayıda yaratıcı uygulama ile yeniden yapıştırılabilir, mıknatıslı veya kare fotoğraf kağıtlarına baskı alın. Kendi tırnak çıkartmalarınızı tasarlayıp yazdırmanız bile mümkün.

Ürün Sipariş Formu

    Ziyaretçi Yorumları

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.