EPSON EcoTank L6290

EPSON EcoTank L6290

EPSON EcoTank L6290

Modern evler ve yoğun çalışan ev kullanıcıları için mükemmel, faks ve otomatik belge besleyicili, çok fonksiyonlu mürekkep püskürtmeli yazıcı ile ultra düşük maliyetli çift taraflı baskılar alın.

Epson’ın kartuşsuz EcoTank yazıcıları ile baskı maliyetinde %90’a varan oranda tasarruf edin1. Özel olarak tasarlanmış mürekkep şişeleri sayesinde, yüksek verimli mürekkep şişeleriyle birlikte gelen entegre mürekkep tanklarını doldurmak çok kolaydır. Hiçbir kartuş içermediğinden değişim de gerektirmeyen, faks ve otomatik belge besleyici (ADF) özellikli bu yazıcı, sayfa başına inanılmaz düşük maliyetle yüksek kaliteli baskılar almak isteyen herkes için mükemmeldir.

Kartuşlara veda edin

Ev ve küçük ofisler için zahmetsiz bir baskı deneyimi: Ultra yüksek kapasiteli mürekkep tankları elleri kirletmeden dolum yapmaya olanak tanır ve kilitli şişeler doğru rengin yalnızca doğru tanka eklenebilmesi için tasarlanmıştır.

Tasarrufa devam

Bu EcoTank mürekkep püskürtmeli yazıcı, baskı maliyetinde %90’a varan oranda tasarruf etmenizi sağlar1 ve 3 yıla kadar yetecek miktarda mürekkep pakete dahildir2. Pakete dahil edilen mürekkep ile 14.000 sayfaya kadar siyah-beyaz ve 5200 sayfaya kadar renkli baskı alabilirsiniz3. Yedek mürekkep şişesi seti 66 kartuşa eşit miktarda mürekkep sağlar1.

Modern esneklik

Bu yazıcıyı mevcut ev kurulumunuza kolayca entegre edin ve baskı işlemlerini cep telefonu, tablet ve dizüstü bilgisayarlardan yönetin4. Dahası, Epson Smart Panel uygulaması ile yazıcınızı akıllı cihazınızdan kontrol edebilirsiniz4. Belge ve fotoğraf baskısı, kurulum, izleme ve sorun giderme işlemlerini telefonunuzdan veya tabletinizden gerçekleştirin.

Özelliklerle dolu

6,1 cm’lik renkli dokunmatik ekranı, otomatik çift taraflı baskı özelliği, 30 sayfalık belge besleyicisi, faks özelliği, 250 sayfalık ön kağıt tepsisi ve dakikada 15,5 sayfaya varan baskı hızıyla5, çeşitli görevleri çabucak gerçekleştirebilirsiniz.

Temel Özellikler

  • Çift taraflı baskı ve faks Baskı, fotokopi, tarama ve faks
  • Ultra düşük maliyetli baskı Baskı maliyetinde %90’a varan oranda tasarruf edin1
  • 3 yıla kadar yetecek mürekkep pakete dahildir2 14.100 sayfaya kadar siyah-beyaz ve 5200 sayfaya kadar renkli baskı için mürekkep içerir3
  • Yüksek verimli yedek mürekkep şişeleri Tek bir mürekkep şişesi setinde 66 kartuşa eşit miktarda mürekkep1
  • Epson Smart Panel uygulaması Kurulum, izleme, baskı, tarama gibi işlemleri akıllı cihazınız üzerinden gerçekleştirin4
Ürün Sipariş Formu

    Ziyaretçi Yorumları

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.