EPSON ecotank L18050 

EPSON ecotank L18050 

EPSON ecotank L18050 

düşük maliyetli A3+ fotoğraf yazıcısı

Hızlı ve özellik açısından zengin olan bu 6 renkli mürekkep püskürtmeli A3 fotoğraf yazıcısı, düşük maliyetle yüksek hacimli, sorunsuz baskı sağlar

 • Baskı başına düşük maliyet
 • Yüksek kaliteli A3+ yazdırma
 • Altı renkli boya bazlı mürekkep seti

Fotoğraf başına düşük maliyet1 ve mobil baskı2 ile bu hızlı, kartuşsuz mürekkep püskürtmeli yazıcı, yüksek hacimli A3+ fotoğraf baskısı için mükemmeldir. L18050, kompakt tasarımı, kilitli şişeleri ve daha kolay dolum için öne bakan mürekkep tanklarıyla fotoğrafçılara alandan tasarruf sağlayan ve kullanımı kolay bir çözüm sunar. Geniş kâğıt uyumluluğu ile PVC/kimlik kartları, CD’ler ve DVD’lere baskı yapabilir.

Genel bakış

Pahalı kartuşlara veda edin
70 ml’lik mürekkep şişelerini kullanan yüksek kapasiteli 6 renkli mürekkep tankına sahip L18050, 1.500 adede varan 10×15 cm renkli Fotoğraf / 2.600 bk, 5.400 cl sayfa ile birlikte baskı başına düşük maliyet sunar1.

Tasarrufa devam
Isısız PrecisionCore teknolojisi sayesinde bu EcoTank ile her baskıda tasarruf edin, L18050 düşük enerji tüketimine sahiptir ve enerji faturalarından tasarruf sağlar. Ayrıca, düşük maliyetli mürekkep şişeleriyle yeniden doldurduğunuz büyük mürekkep tanklarına sahiptir.

Yüksek kalitede A3+ fotoğraf baskısı
6 renkli, boya bazlı A3+ yazıcı; yumuşak ton geçişleri ve daha derin, daha doğal siyahlar, ayrıntılı yüksek kontrastlı görüntüler ve doğal cilt tonları olan profesyonel görünümlü, parlak fotoğraflar basar.

Kullanımı kolay ve güvenilir
Hızlı kilitlenen şişelere ve damlatmayan nozüllere sahip entegre, öne bakan mürekkep tankı sistemi, ayrı mürekkep şişelerini kullanarak hızlı ve kolay yeniden doldurma sağlar. Erişilmesi kolay değiştirilebilir bakım kutusu ve toplama silindiri ile kesintileri önleyin. Ömür boyu 50.000 fotoğraf ve 3 yıl garantili‭3 L18050 içinizin rahat olmasını sağlar, böylece harika fotoğraflar çekmeye odaklanabilirsiniz.

Hemen her yerde baskı alın
L18050, mobil cihazlar, tabletler ve dizüstü bilgisayarlardan baskı almayı kolaylaştıran güvenilir kablosuz fotoğraf baskısı sunar. Wi-Fi ve Wi-Fi Direct ile Epson Smart Panel uygulamasını2 kullanarak yazdırılacak olan belgeleri akıllı cihazlara gönderebilirsiniz.

Temel Özellikler

 • Yüksek hacimli, düşük maliyetli A3+ fotoğraflar
  Dahili mürekkeplerle 1.900 adede varan yüksek kaliteli 10×15 cm fotoğraf¹
 • Yüksek baskı hızları
  Dakikada 12 fotoğrafa varan baskı alın
 • Kullanımı kolay ön mürekkep tankı
  Gelişmiş mürekkep şişeleriyle sorunsuz ve temiz doldurmanın keyfini çıkarın
 • Mobil baskı ve bağlanabilirlik
  Wi-Fi, Wi-Fi Direct ve Epson Smart Panel uygulaması2

1. Belirtilen verimlilik, mürekkep seti değişimiyle birlikte ISO/IEC 29103’te sunulan Test Modelleri baskı simülasyonundan alınan Epson orijinal metodolojisi baz alınarak tahmin edilmiştir. Belirtilen verimlilik, ISO/IEC 29102’ye göre ALINMAMIŞTIR. Belirtilen verimlilik; baskısını aldığınız görüntülere, kullandığınız kağıt türüne, baskı sıklığına ve sıcaklık gibi çevresel koşullara göre değişebilir. İlk yazıcı ayarı sırasında, baskı kafası nozüllerini doldurmak için belli bir sayıda mürekkep kullanılır, bu nedenle ürünle birlikte gelen ilk setin verimliliği daha düşük olabilir. 2. Mobil baskı çözümleri, kablosuz bir bağlantı ve/veya bir internet bağlantısı gerektirir. Epson Connect özellikli yazıcıların, uyumlu cihazların, uygulamaların listesi ve bağlantı yolları için www.epson.com.tr/connect adresini ziyaret edebilirsiniz. 3. Daha fazla bilgi için https://www.epson.com.tr/promotions/extended-warranty adresini ziyaret edin.

Ürün Sipariş Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.