EPSON SureColor SC-P700

EPSON SureColor SC-P700

EPSON SureColor SC-P700

Profesyonel fotoğraf yazıcısı

Tasarıma önem veren fotoğrafçılar için yüksek kaliteli fotoğraf yazıcısı (A3+ boyutuna kadar)

SureColor SC-P700, estetik açıdan hoş ve yüksek performanslı donanımların değerini bilen, ayrıntılara meraklı profesyoneller, yarı profesyoneller ve hevesli amatör fotoğrafçılar için geliştirildi. SC-P700, tasarım ve işlevi mükemmel sonuçlar verecek şekilde bir araya getiriyor. Çıktının doğruluğu ve kalitesi, en derin siyahlar ve genişletilmiş mavi renk yelpazesi ile daha da iyileştirilir.

Görüntü doğruluğu ve derinliği

SC-P700 fotoğraf yazıcısı, standart olarak olağanüstü baskı kalitesiyle geliştirilmiştir. UltraChrome Pro 10 mürekkep, yeni F10 baskı kafası ve siyah alanlarda daha ince ayrıntılar ve dokular sunan siyah yoğunlaştırıcı kaplama (BEO) teknolojisi ile daha iyi tonlama, daha derin siyahlar ve daha az grenlilik için artırılmış siyah yoğunluğu elde edilir. Mavi renk yelpazesi, kullanıcının ekrandaki görüntüyü daha doğru bir şekilde yeniden üretmesini sağlar.

Estetik açıdan hoş, yalın tasarım

Ürettiği baskılar kadar göze hoş gelen bu fotoğraf yazıcısı; baskı kalitesinden, güvenilirliğinden ve işlevselliğinden ödün verilmeden zarif bir biçimde tasarlanmıştır. Sade, kompakt, göze çarpmayan tasarımı, yaratıcı işlerin yapıldığı çoğu çalışma alanına veya ev stüdyosuna uyum sağlar. Ünitenin tamamı, toz/kir girişini önleyecek şekilde üretilmiştir.

Ek bakım kiti

Yazıcınızla birlikte temin edilen mürekkep, başlangıç kurulumu sırasında kullanılır. En yüksek kalitede çıktı elde etmek için yazıcınızın tamamen mürekkeple dolu olması gerektiğinden kurulumda bu işlem yapılır. Kurulum tamamlandığında, kartuşlarda kalan mürekkep miktarı ve bakım kitinin servis ömrü sınırlı olacaktır. İşte bu nedenle size kolaylık sağlamak için ek bakım kiti sunduk. Mürekkep seviyeleri düşük veya bakım kitinin servis ömrü bitmek üzere olsa bile yazıcı üzerinde değiştirme talimatları görüntülenene kadar yazdırmaya devam edebilirsiniz. Ancak, yedek mürekkep kartuşları bulundurarak hazırlıklı olmanızı öneririz.

Kullanımı kolay

Tasarımın sadeliği, SC-P700’ün kullanım kolaylığı ile tamamlanmaktadır. Özelleştirilebilir kullanıcı arabirimine, iç aydınlatmaya, milsiz entegre rulo kağıt ünitesine, ASF güzel sanatlar kağıt beslemesine, kolay ortam profili ayarlarına ve akıllı cihazlar üzerinden baskı seçeneğine sahiptir. Ayrıca yeni F10 baskı kafası ile 10 renk için siyah mürekkep değişimi yoktur.

Temel Özellikler

  • Kaliteli çıktı Daha ince ayrıntılar ve dokular elde etmek için siyah yoğunlaştırıcı kaplama teknolojisi
  • Tasarım Ferahlatan yalın ürün tasarımı
  • Son derece sezgisel 4,3 inç LCD optik dokunmatik ekran
  • Esnek Farklı ortam türlerinin kolayca üstesinden gelir.
  • Kompakt Sınıfının en küçük ayak izine sahip ve en hafif modelidir
Ürün Sipariş Formu

    Ziyaretçi Yorumları

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.