EPSON WF-C5390DW

EPSON WF-C5390DW

EPSON WF-C5390DW

Küçük çalışma grubu yazıcısı

Daha az müdahale gerektiren ve işletmenizi destekleyecek çözümlerle üretkenliğinizi artırırken baskı maliyetlerinizi ve çevresel etkinizi azaltın.

Küçük ofislerden büyük şirketlere kadar her tür iş ortamı için mükemmel olan küçük çalışma grubu yazıcısı. Geleneksel olarak lazer kullanan ve maliyetleri düşürmek, üretkenliği artırmak, kesinti süresini ve aynı zamanda çevresel etkilerini azaltmak ve KSS itibarlarını artırmak isteyenler için idealdir.

asarruf edin

Düşük toplam sahip olma maliyeti ve daha az yedek parça ihtiyacı, bu ürünü kısıtlı bütçeye sahip işletmeler için cazip bir seçim haline getirir. Çalışma grupları için tasarlanmış olduğundan şirketiniz, merkezileştirilmiş baskı ile ilişkili gizli çalışan verimliliği maliyetinden kurtulabilir. Yenilikçi mürekkep besleme sistemi ile sarf malzemelerini daha az değiştirerek maliyetleri düşürün.

Yüksek verimlilik ve daha az müdahale

Hazır moddan renklide 5,3 saniye ve monoda 4,8 saniyelik hızlı bir İlk Sayfa Çıkış Süresi (FPOT) sağlar. Sarf malzemelerini değiştirmeden siyah-beyaz 10.000 ve renkli olarak 5.000 sayfaya kadar baskı alın¹. WF-C5390DW ayrıca geri dönüştürülmüş kâğıt, parlak kâğıt, zarf ve etiketler gibi çok çeşitli kâğıt tiplerine baskı yapabilmektedir.

Etkinizi azaltın

Verimliliği yüksek, enerji maliyetlerini düşük tutarak işlerinizde sürdürülebilirliği artırın. Kaliteden ödün vermeden düşük güç tüketiminden faydalanın.

EPSON WF-C5390DW

Yazılım ve araç serisi güvenli baskı seçenekleri sunar ve cihazları uzaktan yönetmeye yardımcı olur. Kablosuz bağlantı, mobil cihazlardan baskıyı destekler. Ayrıca yepyeni, kullanıcı dostu grafik kullanıcı arabirimiyle kullanımı son derece kolaydır.

Temel Özellikler

  • Sürdürülebilir Düşük güç tüketimi ve daha az sarf malzemesi
  • Tasarruf edin Daha az yedek parça ve düşük toplam sahip olma maliyeti
  • Yüksek verimlilik, daha az müdahale Yüksek mürekkep verimli sarf malzemeleri ve mükemmel kâğıt kapasitesi ile güvenilir baskı
  • İşletmeler için tasarlandı DuraBrite Ultra pigment mürekkepler
Ürün Sipariş Formu

    Ziyaretçi Yorumları

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.