EPSON WorkForce Enterprise​ AM-C5000​

EPSON WorkForce Enterprise​ AM-C5000​

EPSON WorkForce Enterprise​ AM-C5000​

Daha sürdürülebilir baskı

Kompakt tasarımıyla bu sürdürülebilirliği yüksek çok fonksiyonlu yazıcı, işletmenizdeki tüm baskı ihtiyaçlarınız için mükemmel çözümü sunar.

WorkForce Enterprise AM-C5000, hızlı performansı, düşük enerji tüketimiyle bir arada sunar. Modern ofisler dikkate alınarak uygulanan küçük boyut ve modüler tasarım, cihazınızı tam olarak gerekliliklerinize göre oluşturmanıza olanak tanır. Buna ek olarak, yenilikçi teknoloji, kolay ve stressiz kurulum ve bakım sağlar.

Güvenilir ve gelişmiş sürdürülebilirlik

Daha sade ve daha kısa bir kâğıt yolu ile kâğıt sıkışmalarını daha kolay giderebilirsiniz ve sonlandırıcı bağlantısı iyileştirilmiştir. Böylece, servisle ilgili kesinti sürelerini daha az yaşarsınız. Daha az sarf malzemesi gerektiğinden, daha az atık çıkarır. Düşük güç tüketimi sayesinde, baskı işlemlerinin çevre üzerindeki genel etkisi de önemli ölçüde azalır.

Verimli bakım

Değiştirilmesi gereken daha az parçaya sahip olduğundan, kullanıcı müdahalesini en aza indirerek günlük bakımı hızlı ve verimli hale getirir.

Isısız Teknoloji

Yazıcı çalıştırıldığında veya uyku modundan çıkarıldığında Epson’ın Isısız Precision Core Teknolojisinin hazır hale gelmesi için ısınma gerekmez; bu da enerji tüketimini önemli ölçüde azaltır. Bu, Epson’ın Isısız inkjet yazıcılarının, lazer teknolojisine kıyasla daha hızlı ilk sayfa çıkış süresi (FPOT) sunmasını sağlar.

Gelişmiş yazılım çözümü uyumluluğu

Verimliliği artırmak için mevcut BT altyapısına çeşitli yazılım çözümleri entegre edilebilir. Buna, ofis tipi Epson ürünleri için gelişmiş uzaktan tanılama olanağı sağlayan bulut tabanlı cihaz izleme ve yönetim sistemini sunan Epson Uzaktan Hizmetleri (Epson Remote Services, ERS) de dahildir.

Temel Özellikler

  • Yüksek güvenilirlik Kesintilerin seçenek olmadığı ortamlar için basit mekanizma
  • Daha sürdürülebilir Isısız teknoloji sayesinde daha düşük güç tüketimiyle enerji tasarrufu sağlar
  • Küçük boyut Sınıfındaki en düşük ayak izlerinden biri
  • Daha az kesinti Kâğıt sıkışmasını daha kolay gidermek için daha sade ve daha kısa kâğıt yolu
  • Çözüm uyumluluğu Çok çeşitli entegre yazılım çözümleri
Ürün Sipariş Formu

    Ziyaretçi Yorumları

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.