EPSON WorkForce Enterprise WF-C21000 D4TW

EPSON WorkForce Enterprise WF-C21000 D4TW

EPSON WorkForce Enterprise WF-C21000 D4TW

Ultra hızlı ofis tipi MFP Dakikada 100 sayfaya varan baskı hızlarıyla, bu ekonomik, çevre dostu MFP, güvenilirlik ve olağanüstü performans sağlar

Mürekkep besleme tanklarını değiştirmeden 100.000 sayfaya kadar siyah beyaz veya 50.000 sayfaya kadar renkli baskı yapabilirsiniz. Güvenilir, az bakım gerektiren 4’ü 1 arada cihaz², lazer modellerine kıyasla ileri düzey sürdürülebilirlikle yüksek hızlı performans ve üstün görüntü kalitesi sunar.

Yüksek hızlarda üstün kalite

WorkForce Enterprise WF-C21000, dakikada 100 sayfaya varan baskı hızlarıyla üstün görüntü kalitesi ve 4,9 saniyelik hızlı ilk kopya çıkış süresi (FCOT) sunar³.

EPSON WorkForce Enterprise WF-C21000 D4TW

Çok yüksek mürekkep verimi

Mürekkep besleme tanklarını değiştirmeden 100.000 sayfaya kadar siyah beyaz veya 50.000 sayfaya kadar renkli baskı yapın.¹ Bu, aynı zamanda kullanıcı müdahalesine de daha az ihtiyaç duyulması anlamına gelir. Daha az sarf malzemesi gerektiğinden, daha az atık çıkarır. Çok düşük güç tüketimi sayesinde, baskı işlemlerinin çevre üzerindeki genel etkisi de önemli ölçüde azalır.

Güçlü, üst düzey son işlem yeteneği

Bu cihaz, kitapçık sonlandırıcı ve delgeç seçenekleri gibi ileri düzey son işlemlerle gelişmiş son işlem yeteneği sunar. Ayrıca 5350 sayfaya kadar yüksek kağıt kapasitesi ile üretkenliği daha da artırır.

Isısız teknoloji

Epson Isısız Hassas Çekirdek Teknolojisi, çalıştırıldığında veya uyku modundan çıkarıldığında hazır hale gelmesi için sıcaklık gerektirmez, bu da enerji tüketimini önemli ölçüde azaltır. Bu, Epson’un Isısız mürekkep püskürtmeli yazıcılarının, lazer teknolojisine kıyasla daha hızlı FCOT sunmasını sağlar.

Gelişmiş yazılım çözümü uyumluluğu

Verimliliği artırmak için mevcut BT altyapısına çeşitli yazılım çözümleri entegre edilebilir. Bu, Epson ofis tipi ürünleri için gelişmiş uzaktan tanılama olanağı sağlayan bulut tabanlı cihaz izleme ve yönetim sistemini sunan yeni Epson Uzaktan Hizmetleri’ni (ERS) içerir.

Temel Özellikler

  • Daha hızlı performans 4,9 saniyelik hızda FCOT ve dakikada 100 sayfaya varan baskı hızları
  • Yüksek kapasiteli mürekkep verimi Kullanıcılar mürekkep besleme tanklarını değiştirmeden 100.000 sayfaya kadar siyah beyaz veya 50.000 sayfaya kadar renkli baskı yapabilir¹
  • İyileştirilmiş son işlem özelliği Kitapçık sonlandırıcı ve delgeç seçenekleri gibi güçlü son işlemler
  • Güçlü tarama yeteneği İnce kağıt desteği ve iyileştirilmiş tarama kalitesi
  • Epson Uzaktan Hizmetleri ile çalışır Epson yazıcı ve MFP’lerine yönelik bulut tabanlı gelişmiş tanılama
Ürün Sipariş Formu

    Ziyaretçi Yorumları

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.