EPSON WorkForce Pro WF-C529RDW

EPSON WorkForce Pro WF-C529RDW

EPSON WorkForce Pro WF-C529RDW

Yüksek verimli A4 RIPS yazıcı

En yeni A4 RIPS yazıcımız, düşük karbon ayak izine sahip yüksek baskı hızının yanında düşük toplam sahip olma maliyeti ve daha az çevresel etki de sunar.

Siyahta 50.000, renklide 20.000 sayfaya varan yüksek mürekkep verimi bu ürünü ofisler için güç üretim merkezi haline getirmektedir. Baskı maliyetinizi ve çevresel etkiyi azaltırken daha az müdahale, yüksek ilk sayfa çıkış süresi, güvenli baskı kuralları ve iş akış süreçleri ile profesyonel üretkenliğinizi arttırır.

Sayfa başına düşük maliyet

Yüksek mürekkep verimi malzeme sipariş etme ve değiştirme ihtiyacını azaltır, baskı maliyetini öngörmeye ve rekabet gücü olan bir Toplam Sahip Olma Maliyeti (TCO) sunmaya yardımcı olur. Ayrıca daha az yedek parçaya sahip inkjet teknolojisi, hizmet ve müdahale giderlerini azaltır.

Yüksek üretkenlik

Hazır modunda 4,8 saniyelik siyah ve 5,3 saniyelik renkli İlk Sayfa Çıkış Süresi (FPOT), renkli ve monoda (ISO hızı) 24 sf/dak’ya varan baskı hızları üretkenliği yüksek tutmaya olanak tanır. 240k sayfalık geliştirilmiş dayanıklılığı daha uzun bir süre boyunca daha fazla baskı yapmaya katkıda bulunur. 1.330 sayfalık maksimum kağıt kapasitesi, yeniden doldurma için daha az zaman harcamak demektir.

Düşük çevresel etki

İnkjet teknolojimizin ısıya ihtiyaç duymaması, baskı hızını arttırmanın yanı sıra daha az malzemeye ihtiyaç duyan düşük enerjili bir çözüm sunarak çevreye olan etkiyi de azaltır. Yüksek mürekkep verimi malzemelerin daha az atık oluşturmasını sağladığından, toner tozu ve ozon gazları hakkında endişe etmenize gerek kalmaz.

Profesyonel kullanım için yaratılmıştır

WF-C529RDTW cihazı, Epson Print Admin ile güvenli, follow-me yazdırma sunan nadir A4 ofis tipi tek işlevli yazıcılardan biridir.

Temel Özellikler

  • Düşük işletme maliyeti Düşük Toplam Sahip Olma Maliyeti
  • Hızlı FPOT Hazır modunda 4,8 saniyelik siyah ve 5,3 saniyelik renkli sayfa çıkışı
  • Küçük boyut Ofis veya dar alana sahip iş yerlerine daha kolay yerleştirme
  • Çevreye daha az etki Düşük enerji tüketimi ile daha küçük karbon ayak izi ve sıfır ozon gazı
  • Güvenli, follow-me baskı Epson Print Admin dahil
Ürün Sipariş Formu

    Ziyaretçi Yorumları

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.