EPSON WorkForce Pro WF-C579RDWF

EPSON WorkForce Pro WF-C579RDWF

EPSON WorkForce Pro WF-C579RDWF

Yüksek verimli A4 RIPS MFD

En yeni A4 RIPS MFD cihazımız düşük karbon ayak izi, toplam sahip olma maliyeti ve çevresel etkisi ile hızlı baskı, tarama ve kopyalama olanağı sunar.

Yazdırma maliyetinizi ve çevresel etkiyi azaltırken daha az müdahale, yüksek ilk sayfa çıkış süresi, güvenli baskı kuralları ve iş akış süreçleri ile profesyonel üretkenliğinizi arttırır. Siyahta 50.000, renklide 20.000 sayfaya varan yüksek mürekkep verimi, yüksek dubleks tarama hızları ve işletmeler için geniş yelpazedeki iş akışı çözümleri bu ürünü ofisler için güç üretim merkezi haline getirmektedir.

Sayfa başına düşük maliyet

Yüksek mürekkep verimi malzeme sipariş etme ve değiştirme ihtiyacını azaltır, yazdırma maliyetini öngörmeye ve rekabet gücü olan bir Toplam Sahip Olma Maliyeti (TCO) sunmaya yardımcı olur. Ayrıca daha az yedek parçaya sahip inkjet teknolojisi, hizmet ve müdahale giderlerini azaltır.

Yüksek üretkenlik

Hazır modundan 4,8 saniyelik siyah ve 5,3 saniyelik renkli İlk Sayfa Çıkış Süresi (FPOT), renkli ve monoda (ISO hızı) 24 sf/dak’ya varan baskı hızları ve 60 ipm yüksek dubleks tarama hızı üretkenliği yüksek tutmaya olanak tanır. 240k sayfalık geliştirilmiş dayanıklılığı daha uzun süre boyunca daha fazla baskı yapmaya katkıda bulunur. 1.330 sayfalık maksimum kağıt kapasitesi, yeniden doldurma için daha az zaman harcamak demektir.

Çevre dostu

İnkjet teknolojimizin ısıya ihtiyaç duymaması, baskı hızını arttırmanın yanında daha az malzemeye ihtiyaç duyan düşük enerjili bir çözüm sunarak çevreye olan etkiyi de azaltır. Yüksek mürekkep verimi malzemelerin daha az atık oluşturmasını sağladığından, toner tozu ve ozon gazları hakkında endişe etmenize gerek kalmaz.

Profesyonel kullanım için yaratılmıştır

Bir çok çözüm ile uyumludur. Epson Print Admin ile üretkenliği arttırın ve yazıcı kullanımını yönetin; Epson Cihaz Yöneticisi ile yazıcı filonuzu kontrol edin, analiz edin ve yönetin; ya da Document Capture Pro ile gelişmiş tarama işlevselliklerini yönetin. Özgün iş gereksinimlerini karşılayacak şekilde uyarlanabilen Nuance, PaperCut ve Y Soft gibi partner çözümlerimizden yararlanın.

Temel Özellikler

  • Düşük işletme maliyeti Düşük Toplam Sahip Olma Maliyeti
  • Hızlı FPOT Hazır modunda 4,8 saniyelik siyah ve 5,3 saniyelik renkli sayfa çıkışı
  • Yüksek tarama hızı 60 ipm yüksek dubleks tarama hızı
  • Çevreye daha az etki Düşük enerji tüketimi ile daha küçük karbon ayak izi ve sıfır ozon gazı
  • Birçok çözüm ile birlikte kullanım Yazdırma ve tarama yönetimi için yazılımlar dahil
Ürün Sipariş Formu

    Ziyaretçi Yorumları

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.