EPSONWorkForce Pro WF-C879RD3TWFC Series

EPSONWorkForce Pro WF-C879RD3TWFC Series

EPSON WorkForce Pro WF-C879RD3TWFC Series

Ofis tipi mürekkep püskürtmeli RIPS MFP

Çok yüksek verimli mürekkep paketleri sayesinde 86.000 sayfaya kadar tek renkli ve 50.000 sayfaya kadar çok renkli kesintisiz baskı1

Epson’un WorkForce Pro RIPS WF-C879R modeli ile 86.000 sayfaya kadar tek renkli ve 50.000 sayfaya kadar çok renkli kesintisiz baskı yapmanın keyfini çıkarın¹. Bu çok güvenilir mürekkep püskürtmeli çok işlevli yazıcı, düşük oranda kullanıcı müdahalesi gerektiren ve daha az atık ve enerji tüketimi sağlayan türünün ilk örneği Değiştirilebilir Mürekkep Paketi Sistemi (RIPS) teknolojisini bünyesinde barındırır.Bir bayi bulun

Geri Arama TalebiDESTEK

Çok yüksek verimli yazdırma

Benzersiz RIPS teknolojimiz sayesinde, mürekkep besleme tanklarını değiştirmeden 86.000 sayfaya kadar tek renkli veya 50.000 sayfaya kadar çok renkli baskı yapabilirsiniz.¹ Bu, daha az kullanıcı müdahalesi gerektiğinden daha fazla üretkenlik elde edilmesi ve atık tüketiminin azalması anlamına gelir.

Hassas Çekirdekli Isısız teknoloji

Epson’un Isısız Teknolojisi, açıldığında veya uyku durumundan çıkarıldığında çalışır hale gelmek için ısı gerektirmez; bu da enerji tüketimini önemli ölçüde düşürerek tasarruf sağlar. Isınma süresi gerekmediğinden bu cihazlar 5,5 saniyelik hızlı bir FPOT sunabilir.

İyileştirilmiş Otomatik Belge Besleyici (ADF)

ADF’miz kompakt ve sağlam tasarımına ek olarak iyileştirilmiş tarama hızı ve kalitesi ile pazarda lider ince kağıt desteği sağlar.

Şirket içi (EDA, EPA) ve üçüncü taraf çözümlerle (OP) işlevselliği geliştirin

Epson ve ortaklarının sunduğu çözümlerle yazdırma işlemlerine yönelik eksiksiz denetim elde ederek cihazların özel ve değişen kurumsal ihtiyaçları karşılayacak şekilde ayarlanmasını sağlayın.

Epson Print Admin Serverless (EPA Serverless)

WF-C879R serisini, bir sunucu sistemini yönetmenin zorluğunu yaşamadan, güvenlik ve yasal uyumluluk kuralları ve düzenlemelerine uygun hale getirebilirsiniz.

Epson Uzak Hizmetleri (ERS)

Bulut tabanlı cihaz izleme ve yönetim sistemimiz, servis sağlayıcılarının güvenlikten ödün vermeden, doğru şekilde uzaktan tanılama gerçekleştirmesine olanak tanır. WF-C879R üzerinde yerleşik olan aracı, sorunsuz kurulum ve kullanım sağlar.

Temel Özellikler

  • Yüksek mürekkep verimi Sarf malzemelerini değiştirmeden 86.000 sayfaya kadar tek renkli baskı yapın1
  • Daha az atık Yüksek kapasiteli mürekkep paketleri ile sarf malzemesi ihtiyacını azaltın
  • Düşük güç tüketimi Epson’un Isısız teknolojisi ısı kullanmaz ve bu sayede enerji tüketimini azaltır
  • Güçlü tarama becerisi İnce kağıt desteği ve iyileştirilmiş tarama kalitesi
  • Epson Uzak Hizmetleri ile çalışır Epson yazıcı ve MFP’leri üzerinde bulut tabanlı gelişmiş tanılama.
Ürün Sipariş Formu

    Ziyaretçi Yorumları

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.