CANON PIXMA G7040

CANON PIXMA G7040

CANON PIXMA G7040

ADF ve Ethernet özellikli 4’ü 1 arada yeniden doldurulabilir mürekkep tanklı yazıcı

Kalite, yüksek verimlilik ve sayfa başına düşük maliyet

350 yapraklık düz kağıt kapasitesi, otomatik çift taraflı baskı ve 35 yapraklık ADF özellikleriyle çalışma süresini en efektif düzeye getiren tek bir modelle baskı, tarama, fotokopi ve faks işlemleri gerçekleştirin. Yüksek kalite ve düşük maliyet için 3 siyah mürekkep şişesiyle 18.000 sayfaya kadar veya renkli setle* 7700 sayfaya kadar baskı alın.

  • Şık ve çok işlevliİşe yeni başlayan girişimciler veya yoğun küçük ofisler için ideal olan bu kompakt ve pratik cihaz; 4’ü 1 arada işlevsellik, 2 satırlı siyah-beyaz LCD ve fotokopi ve tarama için 35 yapraklık ADF sunar.
  • Üst düzey üretkenlik3 siyah şişeyle 18.000 sayfaya kadar (renkli setle 7700 sayfaya kadar*) baskı alın, otomatik çift taraflı baskı ve çift yönlü besleme aracılığıyla 350 yapraklık kapasite ile çalışmaya devam edin.
  • Kablosuz ve yerel bağlantıWireless Connect ile bağlantı kurun ve Canon PRINT uygulamasıyla kontrolü elinize alın. AirPrint (iOS), Mopria (Android) ve Windows 10 Mobile ile baskı alın veya Ethernet aracılığıyla bağlanın.
  • Profesyonellikten ödün vermeyinHızlı baskı ve net, keskin metinler sunan siyah pigment mürekkeple profesyonel sonuçlar elde edin. Renkli mürekkepler sayesinde A4’e kadar ulaşabilen boyutlarda canlı çerçevesiz fotoğraflar yazdırın.
  • Yönetim ve kontrolTam anlamıyla kontrol sahibi olmak için uzaktan yönetim araçlarıyla yazıcınızın mürekkep seviyesini, kullanımını ve durumunu uzaktan kontrol edin.
Ürün Sipariş Formu

    Ziyaretçi Yorumları

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.